Špeciálna ponuka na zadnej nápravy Peugeot 206 -155 days, -20h, -31min, -7s Viac

Shopping cart
0.00 €

REPASÁCIA ZADNÝCH NÁPRAV

Naša firma sa špecializuje na repasácie a renovácie zadných náprav francúzskych vozidiel značiek Peugeot, Citroën a Renault. Repase sú vykonávané výhradne v našom stredisku, za pomoci špecializovanej technologickej linky, špeciálne vyvinutej a navrhnutej na repasiu zadných náprav. Linku obsluhuje 20 operátorov, zaradených do rôznych etáp repasácie zadnej nápravy. V našej výrobnej hale v súčasnej dobe zamestnávame asi 20 ľudí, ktorí sú priradení do rôznych etáp repasácie zadnej nápravy. Každý operátor dohliada na priradené procesy. Vďaka tomuto a kvalitným materiálom je zaručená vysoká výstupná kvalita zadných náprav.

S pomocou moderných technológií sme schopní vykonávať repasácie zadných náprav francúzskych vozidiel ako sú napríklad Peugeot 206, 106, 306, 405, Partner, Citroen Berlingo, C5, Saxo, Xsara, Xsara Picasso, Renault Laguna, Megane, Scenic, Kangoo.

Naše služby využíva mnoho spoločností v Slovenskej republike a tiež v zahraničí. V rade autodielní môžete nájsť naše hotové výrobky. Až doteraz boli našimi klientmi prevažne autodielne a autoservisy. Teraz sa snažíme o to, aby náš produkt bol dostupnejší a mohol si ho objednať aj individuálny zákazník. Montáž a výmena zadnej nápravy nie je komplikovaná, avšak je nutné mať patričné ​​zázemie a v neposlednom rade skúsenosti.

 

Každý individuálny klient má svojho obľúbeného mechanika, alebo autoservis kde sa rád vracia. Naše distribučné oddelenie vám nápravu pošle priamo do obľúbeného servisu, alebo k mechanikovi. Nápravu si môžete objednať aj v našom eshope a tiež telefonicky. Neváhajte nás preto kedykoľvek kontaktovať.