Špeciálna ponuka na zadnej nápravy Peugeot 206 -156 days, -6h, -45min, -13s Viac

Shopping cart
0.00 €

 

Cena opravy zadnej nápravy Citroen

opravy zadnej nápravy CitroenCitroen je francúzska značka osobných, dodávkových a nákladných automobilov. Spolu so spoločnosťou Peugeot tvoria spoločný podnik PSA. Značka vychádza z mena zakladateľa spoločnosti Andre Citroen a logo Citroën, napriek všetkým jemným úpravám, naďalej odkazuje na záberové kolieska (spočiatku sa spoločnosť zaoberala výrobou ozubených kolies). Citroen je predovšetkým známy radom inovatívnych technologických riešení.

Citroen sa môže pochváliť ôsmimi titulmi na majstrovstvách sveta a okrem športového úspechu je spoločnosť tiež priekopníkom mestských automobilov.

Citroen a značka DS, značená od spoločnosti Citroen, riadená koncernom PSA, je zákazníkom už dobre známa v Číne. Nová značka, rovnako ako súčasná linka DS, bude obsahovať prémiové modely. Modely tejto rady sú zákazníkmi vysoko cenené. Vytvorenie značky DS ďalej posilní postavenie koncernu PSA, ku ktorému Citroen patrí.

Rovnako ako snáď každý automobil, má Citroen vedľa technologických a vizuálnych výhod aj nevýhody. U starších modelov zmienime Berlingo, Xsara, Picasso alebo Saxo, častým problémom sú poškodené brzdy a zadné nápravy, ktoré je nutné po desiatkach tisíc kilometrov repasovať. Naša spoločnosť toto čoskoro odhalila a rozhodla sa špecializovať na repasie zadnej nápravy Citroen a tiež ďaľších francúzskych automobilov. Vďaka modernej technológii a sofistikovaným nástrojom, je repasia zadnej nápravy procesom, ktorý trvá menej ako 3 hodiny.

Nižšie sú odhadované náklady na opravy vozidiel Citroen, podrobnosti o opravách sú k dispozícii kliknutím na názov modelu. Srdečne Vás pozývame, aby ste sa zoznámili s našou ponukou.

Cena opravy zadnej nápravy Citroen uvedená nižšie je orientačná. Podrobnosti nájdete v eshope alebo v detailnom popise

Navštívte tiež náš eshop alebo nás kontaktujte

Vyberte si model vozidla a zistite viac!

 

Saxo

Viac

Xsara

Viac

Picasso

Viac

Berlingo

Viac