Špeciálna ponuka na zadnej nápravy Peugeot 206 -157 days, -9h, -4min, -48s Viac

Shopping cart
0.00 €

 

Cena opravy zadnej nápravy Renault

 

Cena opravy zadnej nápravy Renault

Renault je známa francúzska automobilka a jej prvé továrne boli otvorené už v roku 1899. Renault je považovaný za jednu z najstarších spoločností zaoberajúcich sa konštrukciou a výrobou motorových vozidiel. Pôvodne boli automobily vyrábané výhradne vo Francúzsku, v súčasnosti sa však vyrába len 20% automobilov vo Francúzsku. Tlak na zníženie nákladov na pracovnú silu núti premiestnenie tovární do krajín, kde sú mzdové náklady oveľa nižšie. Napriek tomu vedenie spoločnosti neustále pozorne sleduje kvalitu vyrábaných vozidiel.

V súčasnej dobe do koncernu Renault S.A. patria: Dacia, Lada, Alpine, Renault Samsung Motors, Moskwicz. Spoločnosť vlastní 51% spoločnosti Nissan s ktorou vyvíja rad technologických inovácií implementovaných v modeloch oboch spoločností.

Značkové vozidlá značky Renault sú radené do oblasti strednej ceny. Kvalita vozidiel je pomerne vysoká, ale nie sú bez vád. Napríklad nie sú úplne prispôsobené niektorým slovenským cestám, nerovnomerná vozovka a nie celkom ideálne jazdné podmienky na ceste často spôsobujú poškodenie zadného zavesenia. Veľmi často sa teda stáva, že je nutná repasácia zadnej nápravy.

Repas zadnej nápravy nie je úplne jednoduchý úkon a je k nemu potreba vedomostí a vybavenia. Naša spoločnosť vám ponúkne profesionálny prístup a kvalitné diely.

Detaily opravy sú k dispozícii kliknutím na názov modelu.

Navštivte tiež náš eshop alebo nás kontaktujte

Vyberte si model vozidla a zistite viac!

 

Laguna

Viac

Mégane

Viac

Scénic

Viac

Kangoo

Viac