Špeciálna ponuka na zadnej nápravy Peugeot 206 -156 days, -6h, -40min, -15s Viac

Shopping cart
0.00 €

Renovácia zadnej nápravy Renault Laguna

 

Phase 1 sa začala vyrábať  v roku 1994, kedy nahradila vtedajšiu modelovú radu Renault 21, ktorá sa vyrábala od roku 1986. Najprv sa vyrábala iba vo verzii hatchback, verzia kombi prišla na trh v roku 1995. Výroba modelu Laguna znamenala pre automobilku Renault veľký krok vpred v oblasti kvality a spoľahlivosti, čo bola často diskutovaná téma pri jej starších modeloch. Na základe uvedených zlepšení bol servisný interval predĺžený na 15 000 km.

Phase 2,  po roku 1998 prešla Laguna faceliftom. Ten mal v základnej výbave niektoré prvky, ktoré prvá verzia neponúkala, ako číre prekrytie svetlometov, hmlovky, bočné airbagy, 4 elektrické okná, nové prekrytie zadných skupinových svetiel a hlavne modernizované pohonné agregáty. Pribudli motory 1.6 16v 107 PS, 1.8 16v 120 PS, 1.9 dTi 98PS. Začiatkom novembra 1998 začala montáž prvého dieselového motora so systémom common rail – 1.9 dCi 109 PS. Laguna získala v crashtestoch tri hviezdičky Euro NCAP, no neskôr jej bola jedna odobraná. Až do konca výroby prvej verzie Laguny v roku 2000 sa vyrobilo viac ako 1,5 milióna kusov, čo umožnilo automobilke dostať sa na poprednú priečku medzi francúzskymi automobilkami.

 

Charakteristické príznaky poškodenia zadnej nápravy Renault Laguna

Ako už vieme, častým problémom vozidla Renault Megane Scenic je rýchlo degradujúca zadná náprava, najmä na našich cestách. Nemali by sme teda zabúdať na prvé znepokojujúce príznaky:

  • Kvílenie a praskanie,ktoré jasne pochádza zo zadného zavesenia. Je to dôsledok korózie ložísk, u ktorých dochádza k väčšiemu treniu
  • Deformácia montážnych ložiskových montážnych otvorov / strata tlmenia
  • Nerovnomerné opotrebovanie pneumatík
  • Strata stability riadenia

Komplexná ponuka renovácie zadných náprav vozidiel značiek Renault, Citroen alebo Peugeot je našou špecializáciou, navyše podložené dlhoročnými skúsenosťami a moderným technologickým postupom. Už niekoľko rokov patríme medzi spoľahlivé spoločnosti, ktoré ponúkajú produkty najvyššej kvality. Zadná náprava Renault Scenic je jedným z mnohých našich produktov.

Čo od nás získate

  • Môžete si byť istí, že dostanete správny produkt presne pre vaše vozidlo
  • Precízne a profesionálne repasovaný diel
  • Pripravenú zadnú nápravu pre bezproblémovú výmenu,
  • Ušetríte čas, pretože pri objednaní cez internet okamžite odošleme priamo na vašu adresu, alebo na adresu dielne, ktorá bude nápravu vymieňať.
  • Zaistenie bezpečnej jazdy je našou prioritou a každá repasovaná zadná náprava
  • Renault Megane Scenic je starostlivo kontrolovaná našimi špecialistami. Naše výrobky majú trojročnú záruku bez obmedzenia najazdených kilometrov a navyše za atraktívne ceny.

Vyberte si z našej ponuky