Špeciálna ponuka na zadnej nápravy Peugeot 206 -158 days, -10h, -35min, -42s Viac

Shopping cart
0.00 €

Extrémne opotrebenie zadnej nápravy

 

Extrémne opotrebenie zadnej nápravy

Ignorovanie príznakov poškodenia zadnej nápravy

Pred tým než vaše auto dopadne ako na uvedenom obrázku, môžeme pozorovať viac príznakov signalizujúcich opotrebenie zadnej nápravy. V počiatku nedochádza k žiadnym zmenám vo výške zadnej časti vozidla. Začiatky poškodenie nápravy sú charakterizované podivnými zvukmi (praskanie, pískanie, vŕzganie). Ak tieto varovné signály zanedbáme, náprava môže byť úplne zničená …

Extrémne opotrebenie zadnej nápravy

Používaním automobilu, ktorý má poškodenú zadnú nápravu, môže spôsobiť vážnu nehodu!

Poškodenie súčastí, ako skrutné tyče, zavesenie, atp. môže mať za následok okamžité poškodenie zadnej nápravy, čo povedie k znehybneniu vozidla a v najlepšom prípade ku kolapsu zadných kolies. Mali by ste okamžite vyhľadať autoservis a nápravu nechať vymeniť. Ak dôjde k úplnému poškodeniu, použite radšej celý hotový komponent, ktorý si môžete vybrať v našom eshopu.

NÁKLADY NA RENOVÁCIU ZADNEJ NÁPRAVY

Aby sme sa vyhli vysokým nákladom na regeneráciu alebo úplnú výmenu zadnej nápravy, musíme bezodkladne reagovať na počiatočné príznaky. Ak sa nám podarí ísť do servisu včas, vyhneme sa výdavkom niekoľkých tisíc korún. V prípade opotrebenia zadnej nápravy a následnému poškodenia, môže dôjsť aj k poškodeniu podvozku vozidla a ďalších súčastí, ako je nádrž, čo ešte vedie k zvýšeniu nákladov na opravu. To je dôvod, prečo by ste mali reagovať včas.

Blog
Predchádzajúce
Kedy je nutná renovácia zadnej nápravy
Ďalšie
Extrémne opotrebenie zadnej nápravy