Špeciálna ponuka na zadnej nápravy Peugeot 206 -156 days, -22h, -16min, -56s Viac

Shopping cart
0.00 €

Nie je zadná náprava ako zadná náprava

Nie je zadná náprava ako zadná náprava

Rozhodne nie každá náprava je tá najlepšia! Hlavnú úlohu v kvalite hrajú použité komponenty, spracovanie, skladovanie, transport k zákazníkovi, samotná montáž. Mnoho predajcov a distribútorov píše, že ich produkt je ten najlepší, ale je to pravda?

Tento článok sme napísali, pretože sa nás často ľudia na to pýtajú na rozdiel medzi lacnou a drahou nápravou. Niektorí predajcovia tvrdia, že majú najlepšie nápravy. Ľahko je však možné “naletieť” a namiesto kvalitného dielu naraziť na problém s lacnou, podradnú čínsku náhradou kvalitné nápravy. Nehádžte však všetko do jedného vreca, nie všetky čínske výrobky a komponenty sú zlé! Zvyšok vysvetlíme nižšie.

  • Záleží na cene?
  • Je kvalita dôležitá?
  • Zadná náprava a záruka?
  • Renovácia zadnej nápravy a kúpa renovované nápravy.

Záleží na cene?

Odpoveď je jednoduchá! Áno na cene záleží! Cena reflektuje použité komponenty. Lacný diel znamená úsporu na komponentoch a dielenskom spracovaní. Takýto produkt sa jednoducho rýchlejšie opotrebuje. Ukážeme vám, ako to v praxi vyzerá!

Je kvalita dôležitá?

Samozrejme! Ložiská a čapy zadnej nápravy sú väčšinou najdrahšími diely a tie najlacnejšie stoja 4x menej ako diely od renomovaných spoločností. Proste sa rýchlejšie opotrebujú. Znamená to, že namiesto jednej výmeny za kvalitný diel, môžete v prípade použitia lacných komponentov opravu robiť 3x. Čo je v konečnom dôsledku nákladovo a časovo drahšie, než kúpiť kvalitné diel.

Zadná náprava a záruka?

Na naše produkty majú trojročnú záruku. Znamená to, že si zaobstarali prvotriedny diel, ktorý vám bude slúžiť veľa kilometrov, zaručí bezpečnosť a pocit, že ste dostali alebo opravili zadnú torzné nápravu v prémiovej kvalite. Prevádzkujeme sieť autoservisov pod hlavičkou Bosch Car Service, ktorá nás zaväzuje poskytovať prvotriedne služby a produkty (výrobca zadnej nápravy – France Auto Service).

Repasovať nápravu, alebo zaobstarať už hotový diel

Kompletnou renováciou si môžete byť istí, že boli vymenené všetky diely a náprava je pripravená na ďalšie tisíce kilometrov prevádzky. Istota je jednoducho istota. Lacné zadnej nápravy sú “na oko” repasované. Opravené len na rychlo, natreté, úspora niektorým špekulantom nedovolí vymeniť všetko. Na prvý pohľad je takou nápravu ťažké odhaliť. Vieme však, že takýto diel nebude mať vymenená ložiská a čapy …. Stojí to teda za to? Platiť vlastne viac za lacný diel? Rozhodne nie! Ako sme spomenuli, nie sme takí bohatí, aby sme si kupovali lacné veci.

Blog
Predchádzajúce
KEDY VYMENIŤ SPOJKU?
Ďalšie
Aké typy zadného zavesenia poznáme